| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | fly saw cutting |
| speed | 8-10m/min |
| Sử dụng | Bước mái nhà |
|---|---|
| Vật chất | PPGI GI |
| Cả đời | 10 năm |
| chi tiết đóng gói | Máy chính là nude, hộp điều khiển máy tính được đóng gói bằng hộp carton. |
| Thời gian giao hàng | 30days |
| Nguyên liệu | G550 |
|---|---|
| tốc độ, vận tốc | 20m/phút |
| độ dày | 0,3-0,8mm |
| Sự bảo đảm | Cả đời |
| chi tiết đóng gói | Máy chính là nude, hộp điều khiển máy tính được đóng gói bằng thùng carton box |
| Loại cắt | cắt thủy lực |
|---|---|
| Vật liệu | Cuộn dây thép |
| Trọng lượng | 2.8T |
| Điện áp | 380V/ 50HZ/ 3Phase (Có thể tùy chỉnh) |
| trạm lăn | 10 trạm |
| Trọng lượng máy | 8-9T |
|---|---|
| Loại vật liệu | Thép kẽm |
| Kích thước máy | 12,1 * 1,5 * 1,6m |
| độ dày vật liệu | 1,5-3mm |
| trạm lăn | Trạm 18-20 |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | fly saw cutting |
| speed | 8-10m/min |
| usage | shutter door |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Vật liệu con lăn chính | Cr12 |
|---|---|
| trục | thép 45 # |
| Đường kính trục lăn | 70mm |
| Điện áp | 380V/50hz/3 pha |
| tốc độ hình thành | 15m/phút |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |