| Nguồn cung cấp điện | 3 pha 380v 50hz |
|---|---|
| Mã Hs | 8462219000 |
| độ dày vật liệu | 0,3-0,6mm |
| Loại sản phẩm | Máy tạo hình cuộn |
| điện trạm thủy lực | 5,5kw |
| Name | China metal roof ridge cap roll forming machine |
|---|---|
| Control System | PLC Delta Inverter Control |
| Power Supply | 3-Phase,380V,50Hz |
| Main Frame | 350 H-Beam |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Đường kính trục lăn | 80mm |
|---|---|
| con lăn | 14Trạm |
| Cấu trúc | Loại chân đế |
| Chất liệu lưỡi dao | Cr12 |
| Sức mạnh | 15+5,5KW |
| tốc độ hình thành | 15m/phút |
|---|---|
| Điện áp | 380V/50hz/3 pha |
| Vật liệu con lăn chính | Cr12 |
| Chất liệu lưỡi dao | Cr12 |
| Sức mạnh | 15+5,5KW |
| Vật liệu con lăn chính | Cr12 |
|---|---|
| trục | thép 45 # |
| tốc độ hình thành | 15m/phút |
| con lăn | 14Trạm |
| Chất liệu lưỡi dao | Cr12 |
| Vật liệu | PPIG IG Nhôm |
|---|---|
| Độ dày | 0,8-1,2mm |
| Tốc độ | 15m/phút |
| Màu sắc | Màu xanh |
| Chiều rộng | 1005mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Loại vật liệu | PPGI/GI |
|---|---|
| độ dày vật liệu | 0,3-0,6mm |
| chiều rộng vật liệu | 433mm |
| trạm lăn | 15 trạm |
| Vật liệu trục & con lăn | 45# Tôi và mạ thép |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Loại gạch | Thép |
|---|---|
| Công suất (w) | 5,5KW |
| Trọng lượng | 4,5t |
| Cắt | Máy cắt thủy lực |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |