| type | High Strength and 1220,1250mm Feeding Width Glazed Tile Roll Forming Machine with 8 - 20m/min Working Speed for Roof Applications Roof panel are high strength and durableare with smooth beautiful appearance,uniform lacquer weins,so widely used in |
|---|---|
| rollers | 10 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Weight | 3.2T |
| Vật liệu | PPGIGI |
|---|---|
| Công suất | 20m/phút |
| Trọng lượng máy | 8,7 |
| con lăn | thép 45 # |
| Loại | Thiết bị tạo cuộn tấm mái nhà |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| machine weight | 22T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| type | Standard 686mm IBR Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 16 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Production | 8-12m/min |
|---|---|
| Place of Origin | Hebei, China (Mainland) |
| Power(W) | 4+4kw |
| Dimension | 7*1.5*1.5m |
| Weight | 4T |
| Model Number | double layer roll forming machine |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Loại | Máy cán tôn tấm lợp ngói 1100mm kiểu Nga 1100mm |
|---|---|
| Chiều rộng | 1250 |
| độ dày | 0,3-0,6mm |
| Dung tích | 2-4m / phút |
| Kích thước | 7,5 * 1,5 * 1,2m |
| Quyền lực | 4 + 4KW |
|---|---|
| Sức chứa | 45m / phút |
| Đấm | Có sẵn |
| Tên | máy tạo hình cuộn plc omega với máy cắt thủy lực |
| chi tiết đóng gói | Máy chính là nude, hộp điều khiển máy tính được đóng gói bằng hộp carton |
| loại | Máy cán gạch tráng men |
|---|---|
| chiều rộng | 1200 MM |
| con lăn | 16 hàng |
| Thép H | 400mm |
| Màu sắc | bule |
| Màu sắc | Màu xanh da trời |
|---|---|
| Loại hình | Tự động |
| Bề rộng | 2600m / 4000mm |
| Độ dày | 0,13-0,3mm |
| mỗi tháng | 20 bộ |